Zarezerwuj turnus


Zadzwoń – najczęściej jestem dostępny w godzinach 10.00-14.00 – tel. 602 615 082

lub Napisz – jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji. Odpisuję z reguły do 2 dni – konrad.zalewski@silapojednania.pl

W trakcie naszej pierwszej rozmowy zostaniesz poproszony/a o odpowiedź na kilka krótkich pytań celem zweryfikowania czy Twój problem/y kwalifikuje/ą się do terapii par w ramach Turnusu oraz czy będę mógł faktycznie pomóc. Odpowiem też na wszelkie pytania z Twojej strony.

Rozmowa wstępna nie powinna zabrać więcej niż 10 minut. W przypadku kwalifikacji negatywnej- zaproponuję Ci inne rozwiązania.


Termin

Wspólnie ustalamy dogodny termin Turnusu. Proszony/a jesteś o wcześniejsze ustalenie ze współmałżonkiem kilku możliwych opcji wyboru terminu.


Płatność

Rezerwacja terminu Turnusu możliwa jest jedynie poprzez dokonanie przedpłaty. Zostaniesz poproszony/a o dokonanie przelewu najpóźniej na 2 tygodnie przed planowanym rozpoczęciem Turnusu na nr konta:

42 1140 2004 0000 3802 7757 3057

W tytule przelewu koniecznie wpisujemy swoje nazwisko/a oraz termin rozpoczęcia i zakończenia Turnusu wraz z miejscem jego realizacji (przykład: p. Wiśniewscy, Kraków 18.01-22.01.2016 r.)


Szczegóły

Wszystkie szczegóły spotkań uzgadniamy indywidualnie- mailowo lub telefonicznie. Paragon zostaje Państwu wręczony podczas trwania Turnusu.

Rezerwując Turnus oświadczasz, że akceptujesz zasady rezerwacji terminu Turnusu zamieszczone na tej stronie oraz zapoznałeś/aś się z pytaniami i odpowiedziami w dziale FAQ (najczęściej zadawane pytania) i akceptujesz opisane tam zasady odwoływania i przenoszenia terminu Turnusu.